GİZLİHİSLER Çevrim içi Takip et

YOLUNUZU MU ŞAŞIRDINIZ?NE YAPACAĞINI MI BİLMİYORSUN?VAKİT KAYBETMEDEN FALINIZI GÖNDERİN.TANITIM FALI OLARAK ÜCRET ŞİMDİLİK 30 TL OLACAK BİR SÜRELİĞİNE

Değerlendirme

Yorumcu Seviyesi
Puan %97
Sırada Bekleyen 0 Kişi
Ort.yanıt süresi 180 dakika
Toplam fal 135 kişi
Durugörü 70 TL Hemen Fal Baktır

Hakkında

MERHABALAR….İSMİM FİGEN. 47 YAŞINDAYIM VE 30 YILDIR KAHVE FALINA BAKIYORUM VE 20 YILDIR TAROT KARTLARINI OKUMAKTAYIM.GÜÇLÜ ÖN SEZİLERİM İLE SİZE YOL GÖSTERMEK İÇİN BURADAYIM.CEVABINI BULAMADIĞINIZ VE MERAK ETTİĞİNİZ HER NE VARSA ARTIK GİZLİ KALMAYACAK KAHVE FALI YOLLAYACAK KİŞİLERDEN İSTEDİĞİM BİLGİLER; ADINIZ,YAŞINIZ,MEDENİ HALİNİZ,SORUNUZ VE İLGİLENDİĞİNİZ BİRİ VARSA İSMİ , YAŞI VE MEDENİ HALİ LAZIM OLMAKTA. AYRICA BANA KAHVE FALINI GÖNDERDİĞİNİZ DE, BİR TANE DE SOL ELİNİZİN RESMİNİ ÇEKİP YOLLAYIN .SORU KISMINDA İSE 1 İLE 21 SAYILARI ARASINDA İKİ RAKAM BELİRTİNİZ VE MERAK ETTİĞİNİZ SORUNUZU YAZINIZ.CEVABINI BULAMADIĞINIZ SORULARIN CEVABINI BULMUŞ OLUP AYRICA GELECEKTE BAŞINIZA NELER GELECEĞİ,NELER İLE KARŞILAŞACAĞINIZI ÖĞRENMİŞ OLACAKSINIZ. AYRICA KARAKTER ANALİZİ DE YAPMAKTAYIM. SEVDİĞİNİZ KİŞİYE KARŞI NASIL DAVRANMANIZ GEREKTİĞİNİ,KARŞI TARAFIN NELERDEN HOŞLANIP NELERDEN HOŞLANMADIĞINI DA MERAK EDİYORSANIZ, ONUN İÇİNDE KARŞI TARAFIN RESMİNİ MUTLAKA EKLEYİN. BİR SÜRELİĞİNE TANITIM ÜCRETİ OLARAK KAHVE FALI ÜCRETİ 30 TL OLACAK. TAROT FALI GÖNDERECKLERİN DİKKATİNE; SİZİN GÖNDERCEĞİNİZ KARTLARIN DIŞINDA,KENDİ KARTLARIM İLE DE BAKIM YAPIYORUM.LÜTFEN KARTLARINIZI GÖNDERİRİKEN SADECE KARTLARINIZA ODAKLANIN….BAŞKA HİÇ BİR ŞEY DÜŞÜNMEYİN.TAROT KARTLARIN DA KENDİ KARTLARIM İLE DE AÇILIM YAPTIĞIM DA,İSTEDİĞİNİZ SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ. EVLİLİK ÜZERİNE TAROT BAKTIRMAK İSTİYORSANIZ .İSMİNİZ,YAŞINIZ YETERLİ.VARSA DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİRİ ONUNDA İSMİNİ YAZABİLİRSİNİZ.VE AYRICA TAROT FALINI DUALI ÇALIŞMALAR İLE BİRLİKTE YAPIYORUM.BU YÜZDEN SİZE SÖYLEYECEKLERİMİ HARFİYEN UYGULAMANIZ DA FAYDA VAR. KARİYER,EĞİTİM İÇİN BAKTIRMAK İSTİYARSANIZ DA,İSİM,ANNE İSMİ,YAŞINIZ YETERLİ OLACAK. AYRICA ÖNEMLİ OLARAK HİSSETMİŞ OLDUĞUNUZ BİR RÜYANIZ VARSA O RÜYANIZI İSE YAZABİLİRSİNİZ.ÖNEMLİ BİR SIRRINIZ VARSA VE KİMSEYE ANLATAMADIĞINIZ SIKINTINIZ VARSA YARDIMCI OLMAYA HAZIRIM. AYRICA KENDİ ÜZERİNİZDE AĞIRLIKLAR HİSSEDİYORSANIZ,BAZI ŞEYLER SİZİ RAHATSIZ EDİYOR İSE DE YİNE DUALI ÇALIŞMALAR İLE SİZE YARDIMCI OLACAĞIM. TAROT FALIMIN ÜCRETİ TANITIM FALI OLARAK 30 TL KISA BİR SÜRELİĞİNE… FALLARINIZI BEKLİYORUM,SEVGİLERİMLE.

Yorum türleri:

Yorumcu için ne dediler ?

13/07/2019

Şu anki durumum ile ilgili kesinlikle nokta atışı cevap geldi.. Geleceği ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Bundan sonra hep ona baktıracağım. Hala şoktayım.


Yazılım & Tasarım TasarimDa.Net