Sıkça sorulan sorular


Sıkça Sorulan Sorular

1) Nasıl yorum yaptıracağım?

Herhangi bir fal türünden birini seçip, uygun durumdaki yorumcumuzu seçtikten sonra sizden istenilen bilgileri doldurup ödeme işleminizi gerçekleştiriniz. Yorumunuzun gönderildiğini, ödeme işlemini tamamladığınızda ekranınıza gelecek olan "Ödemeniz Başarıyla Tamamlanmıştır" uyarısından anlayabilirsiniz, profilinizdeki "Bekleyen Yorumlarım" bölümünden falınızın bize ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Yorumlarınız sesli veya yazılı olarak yollanmaktadır. Şayet yorumunuz sesli olarak hazırlanmışsa, gönderilen ses doyası linkinden bilgisayarınıza indirip yorumunuzu dinleyebilirsiniz. Ödemede sorun yaşamışsanız, veya talebinizin bize ulaşmadığını düşünüyorsanız lütfen bize "iletişim" bölümünden ulaşınız.

2) Falım ne zaman yorumlanacak?

Yorumcuları, ortalama dört(4) saat içerisinde yorumlarını yapmaktadır. Herhangi bir sorun, sistem hatası, kullanıcı eksik bilgileri gibi nedenlerden dolayı yorumlarını en geç sekiz(8) saat içerisinde teslim edebilmektedir, Yorumcularımıza göndermiş olduğunuz fallarınız, yorumcuya verilen süre içerisinde (En geç 8 saat) yorumlanmadığı vakit yönetimle irtibat kurmak zorunda kalmadan, kullanıcı panelinizde yer alan bekleyen yorumlar kısmından iptal edebilirsiniz. İptal edilen fallarınızın ücretleri kredi olarak hesabınıza yansıtılacaktır. Bu kredileri başka bir yorumcumuz için kullanabilirsiniz.

3) Üye olmak olmak için para ödemek zorunda mıyım?

Sitemizde işlem yapabilmek için üye olmalısınız, üyeliğimiz ücretsizdir. Bu üyelik size site içi işlemlerini yapabilmenizin yanında, puan kazanabilir ve sizin için hazırladığımız fırsat paketlerinden de faydalanabilmeniz için imkan sağlamaktadır.

4) Talebim yorumcuya ulaştı mı?

Gönderilen talebin yorumcumuza ulaştırılabilmesi için ödeme işlemi sonrasında ödeme sayfası kapanıp ödemenin başarıyla tamamlandığına dair uyarının görüldüğünden emin olun. Daha sonra profil sayfanızda "Bekleyen Yorumlarım" bölümünde yorum talebiniz görünüyorsa, talebiniz yorumcumuza ulaşmıştır.

5) Aldığım yorumu beğenmedim iade edebilir miyim?

Sitemiz Üyelik Sözleşmesi gereği beğenmemek ve sair gerekçeler ile yorumun iadesi talep edilemez. Yorumun iade edilebilmesi için içeriğinde hakaret içeren, genel ahlak kurallarına uymayan ve/veya aşağılayıcı ifadeler yer alması gerekmektedir.

6) Fal Yöntemlerinin Kullanımı

Yazılı fal:
Kullanıcılarımız oluşturdukları fal formlarında sadece 'Yazılı Yorum' istediklerini beyan ettiklerinde, fal sadece yazılı olarak yorumlanmaktadır. Fal yorumlandıktan sonra kullanıcının fal formunda belirttiği e-posta adresine, bilgilendirme postası gönderilmektedir. (Posta içerisinde fal adresi ve şifresi bulunduğundan, kullanıcılarımızın bir sorun yaşamaması için Spam/Junk/Gereksiz kutularını da kontrol etmeleri önemlidir.)

Sesli Fal:
Kullanıcılarımız oluşturdukları fal formlarında sadece 'Sesli Yorum' istediklerini beyan ettiklerinde, fal sadece sesli olarak yorumlanmaktadır. Fal yorumlandıktan sonra kullanıcının fal formunda belirttiği e-posta adresine, bilgilendirme postası gönderilmektedir, kullanıcılarımızın bir sorun yaşamaması için Spam/Junk/Gereksiz kutularını da kontrol etmeleri önemlidir.) Kullanıcılarımız fallarını sitemiz üzerinden direkt dinleyebildikleri gibi, arzu ettikleri takdirde ses dosyasını bilgisayarlarına kaydedebilmektedirler. (Sesli yorum dosyalarınız sistemde 3 ay boyunca kayıt altında tutulacaktır fakat 3 ay sonra sistemden silinir. Bu sebeple sesli yorum dosyalarınızı bilgisayar ve/veya telefonunuza indirerek saklamanızı öneririz. Bilgisayar veya telefonunuzda saklamak istemiyorsanız sanal sürücülerden birinde (Google Drive, Skydrive) de saklayabilirsiniz.)

Videolu Fal:

Videolu bakım için yapmanız gereken sadece fal formunuzda yer alan videolu bakım seçeneğine tıklamak. Videolu seçenek diğer bakım türlerinden fiyat olarak farklılık göstereceği için, fal formunuzda ilgili yorumcuya göre fiyat yeniden hesaplanacak ve onay verirseniz, ödeme sayfasına ulaşacaksınız. Ödemenizi yaptıktan sonra, yorumcumuz falınızı video kaydı ile yorumlayacak ve yorum sayfanızda bu videoyu izleyebileceğiniz adresi sizinle paylaşacaktır. Kullanıcılarımız oluşturdukları fal formlarında sadece 'Videolu Yorum' istediklerini beyan ettiklerinde, fal sadece videolu olarak yorumlanmaktadır. Fal yorumlandıktan sonra kullanıcının fal formunda belirttiği e-posta adresine, bilgilendirme postası gönderilmektedir, kullanıcılarımızın bir sorun yaşamaması için Spam/Junk/Gereksiz kutularını da kontrol etmeleri önemlidir.) Kullanıcılarımız fallarını sitemiz üzerinden direkt izleyebilirler. (Videolu yorum dosyalarınız sistemde 3 ay boyunca kayıt altında tutulacaktır fakat 3 ay sonra sistemden silinir. Bu sebeple videolu yorum dosyalarınızı bilgisayar ve/veya telefonunuza indirerek saklamanızı öneririz. Bilgisayar veya telefonunuzda saklamak istemiyorsanız sanal sürücülerden birinde (Google Drive, Skydrive) de saklayabilirsiniz.)

Telefonla Fal:

Yorumcunuzla karşılıklı konuşarak falınıza baktırabileceğiniz fal türüdür. Telefon numaranız yorumcu tarafından görülmez ve konuşmalarınız gizli kalır. Tek yapmanız gereken fal baktırırken yorumlama seçeneğini telefonu seçmek. Yorumcumuz uygun olduğu saat aralığında sizi arayarak falınızı telefonda yorumlayacaktır.

Not: Yorumcu hazır olduğunda belirtilen telefondan sizi arayarak falınızı yorumlayacaktır. Hesabınızda yeterli kredi olmadığı taktirde 10 dk. sonra görüşmeniz sonlanacaktır.

10 dk. sonra hesabınızda yeterli kredi puanı olması durumunda her dakika için 60 kredi puanı düşülecektir.
Görüşmeleriniz yarıda kesilmesi durumunda yorumcu sizi tekrar arayacaktır ve kaldığınız yerdem devam edebileceksiniz.

Yazılım & Tasarım TasarimDa.Net